معرفی یکی از مطمئن ترین و پیشرفته ترین مراکز سی تی اسکن ریه در استان تهران

انجام چکاپ های ماهیانه و سالیانه یکی از روش های زندگی سالم با طول عمر زیاد و بدون درد است. برای انجام این سری چکاپ ها مراجعه به پیشرفته ترین مراکز درمانی دارای آپدیت ترین دستگاه های سی تی اسکن ریه از ضروریات می باشد چرا که فرد تنها در یک بازه زمانی معین از سال اقدام به انجام این چکاپ ها می نماید و بهتر است که این عمل با کارایی بالا صورت بگیرد. از آن گذشته امروزه شاهد به وجود آمدن بیماری های پیشرفته ای هستیم که بدن انسان را درگیر کرده و صدمه های جبران ناپذیری به اندام های داخلی وارد می نمایند. بنا بر این دلایل وجود مراکز توسعه یافته درمانی از ضروریات زندگی در شهرهای کوچک و بزرگ است.

خوشبختانه در پایتخت ایران با شکل گیری مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار این مسائل تا حد زیادی مرتفع گردیده است. امروزه شاهد این هستیم که انواع بیماری ها در کمترین زمان ممکن با استفاده از دستگاه های پیشرفته این مرکز به راحتی تشخیص داده شده و فورا برای درمان آنها اقدام می شود. بیمار بدون هیچ سردرگمی و بدون مراجعه به پزشکان خبره گوناگون تنها با چکاپ داخلی توسط دستگاه سی تی اسکن ریه از وضعیت اندام های داخلی خود اگاه شده و بطور موثری درمان را آغاز می کند. روند بهبودی بیماران چکاپ گردیده در مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار بسیار سریع بوده و این امر سبب شده است که ساکنان دیگر شهرهای بزرگ ایران برای مراجعه به این مرکز و تشخیص درست وضعیت سلامتی شان راغب شوند.

در این پست می خواهیم به بررسی انواع تکنولوژی های برتر روز دنیا در مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار بپردازیم و مزایای استفاده از این دستگاه ها و تشخیص انواع مختلف بیماری توسط آنها را بازگو نماییم. سلامتی مردم جامعه مهمترین اصل حاضر در هرجای دنیا است و با ایجاد مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار توانسته ایم قدم بزرگی در راستای این هدف جهت تضمین سلامتی مردم عزیز ایران برداریم. با ما همراه باشید.

چرا بایستی مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار را برای انجام معاینات دقیق سلامتی انتخاب کنید؟

از جمله مهمترین مزایای یک مرکز درمانی ساعات کاری آن مجموعه است. مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار به دلیل داشتن تعداد زیادی کادر مجرب درمانی در ارائه ساعات کاری بسیار منعطف است، به نحوی که در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل این مرکز باز بوده و آماده خدمت رسانی به مردم می باشد.

قابل ذکر است که مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار یکی از نادرترین مجموعه های درمانی کشور ایران است که کامل ترین بیمه های درمانی تحت پوشش را دارا می باشد. این مجموعه با سازمان بیمه ای مهم کشور از قبیل تامین اجتماعی، ایرانیان، ارتش، انواع بیمه های تکمیلی و …. دارای قرارداد می باشد. لذا با هر بیمه ای که در دست دارید بدون هیچ نگرانی جهت سی تی اسکن ریه و سایر اندام های داخلی به این مرکز مراجعه کنید.

همانطور که ذکر گردید دستگاه سی تی اسکن ریه به همراه سایر دستگاه های چکاپ و ام آر آی از توسعه یافته ترین کشورهای دنیا خریداری گشته اند و در نتیجه از قدرت تحلیل، تصویربرداری دقیق و بزرگ نمایی کامل برخودار هستند. تمام این ویژگی های کلیدی برای تشخیص صحیح هرگونه بیماری واجب است.

سی تی اسکن ریه در جام جم

دسترسی به این مجموعه بسیار راحت است. مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار در یک منطقه کلیدی در غرب استان تهران واقع شده و بدون هیچ دغدغه و مشکلی می توانید از تمامی جهات به این مجموعه دسترسی پیدا کنید. سر راست بودن محل قرارگیری این مجموعه از مهمترین مزیت های آن نسبت به سایر مراکز درمانی در شهر تهران می باشد.

قابل توجه است که بعلت تکنولوژی بالای دستگاه سی تی اسکن ریه و اندام های داخلی موجود در این مرکز بدون هیچ نگرانی می توانید از آنها برای چکاپ خود استفاده کنید. دانشمندان و مهندسان این دستگاه ها از به روزترین ابزارآلات برای ساخت این دستگاه ها بهره برده اند و در نتیجه بدون نگرانی از تابش اشعه های گوناگون بهترین و باکیفیت ترین تصاویر را در اختیار افراد قرار می دهند. بازسازی دقیق تصاویر از ویژگی های منحصر بفرد دستگاه سی تی اسکن ریه این مرکز درمانی است که خطای پزشکی را به زیر صفر رسانده و در بهبودی بیمار نقش بزرگی را ایفا می کنند.

مهمترین دستگاه سی تی اسکن ریه در مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار چیست و چه برتری هایی دارد؟

دستگاه سی تی اسکن ریه در این مرکز درمانی از نوع دستگاه سی تی اسکن هیتاچی است. مهمترین مزیت این نوع دستگاه ها در علم پزشکی سرعت و دقت بالای آنها در بازسازی و فراخوانی تصاویر اندام های داخلی می باشد. این دستگاه سی تی اسکن ریه با کمک هوش مصنوعی قوی خود می تواند باکیفیت ترین اطلاعات را در اختیار پزشک مربوطه قرار دهد و نیاز بیمار به انجام ام آر آی های قوی را برطرف می کند. عمده ترین بخش های بدن که با کمک این دستگاه قابل بررسی هستند عبارتند از: استخوان های گردن و قفسه سینه، اندام های داخلی شکم و لگن، بخش کامل سر انسان و تمامی عروق های بدنی وی. برتری دیگر این دستگاه سی تی اسکن ریه در ساخت تصاویر سه بعدی است. کمترین دستگاه سی تی اسکن در جهان این توانایی را دارد که تصاویر سه بعدی از بخش داخلی به پزشک ارائه دهد. همین توانایی وجود خطا در تشخیص نقص و بیماری را به زیر صفر می رساند. متاسفانه خطاهای پزشکی در حال حاضر در تمام دنیا آسیب های بسیاری هم از جنبه سلامتی و هم از جنبه هزینه و وقت درمان، به مردم می رسانند. با کمک این دستگاه سی تی اسکن دیگر نگران مراجعه به پزشک نخواهید بود.

تعدادی از قابلیت های منحصر بفرد دستگاه سی تی اسکن ریه عبارتند از: توانایی سی تی برونکوسکوپی مجاری هوایی فرد و ارائه تصاویر سه بعدی، دانستیو متری استخوان، کامل ترین سی تی آنژیوگرافی های سر و گردن و اندام های تحتانی شامل شکم و لگن.