تیزر معرفی مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار

دانلود تیزر با لینک مستقیم

مجتمع تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار با به کارگیری به روزترین تکنولوژی های دنیا در عرصه تصویربرداری پزشکی کار تشخیص بیماران را به دقیق ترین شکل ممکن انجام می دهد.

هدف ما فکر کردن فراتر از نیاز امروز و پیدا کردن پاسخی برای نیازهای آینده است.

خدمات تصویربرداری جام جم شهریار شامل جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های حال حاضر در عرصه پزشکی می باشد.

دستگاه MRI 5/1 تسلا جنرال الکتریک و اولین دارنده دستگاه ۱۶ کانال در جنوب غرب استان تهران که شامل چندین شاخه می باشد.

ام آر انژیوگرافی ، ام آر و نوگرافی ، ام آر پستان، ام آر آرتوگرافی ، ام آر اسپیکتروسکوپی ، ام آر ای تمام بدن و مجاری صفراوی، که با تصاویر با کیفیت بسیار بالا و دقیق، پزشکان را در تشخیص بهتر یاری می‌کند.

دستگاه سی تی اسکن (CT scan) پیشرفته این مرکز دقیق ترین دستگاه موجود دنیاست. این دستگاه با کمترین میزان ممکن اشعه، تصاویر با کیفیت و با وضوح بالا ایجاد می کند و همچنین امن ترین دستگاه ممکن برای تصویربرداری از اعضای بدن است. این دستگاه با وجود قابلیت های پیشرفته تصویربرداری و بازسازی دقیق تصاویر به تشخیص سریع‌تر و دقیق‌تر پزشکان کمک خواهد کرد.

دستگاه سی تی اسکن هیتاچی با سرعت بالا و با کیفیت منحصر به فرد پردازش اطلاعات کامپیوتری خود در کمترین زمان و حداقل استرس بیمار، تصاویر با دقت بسیار بالا تهیه می نماید که برای مطالعه استخوان های گردن ، قفسه سینه، شکم و لگن، سر و عروق بدن به کار می رود. این دستگاه قابلیت های بالایی برای بازسازی تصاویر در جهات مختلف و تهیه تصاویر سه بعدی را دارا می باشد.
از توانمندی های این دستگاه می توان:

ایمپلنت گوش
سی تی برونکوسکوپی بازسازی داخل مجاری هوایی و به شکل سه بعدی
کولونوسکوپی
دانستیو متری استخوان
انواع سی تی آنژیو گرافی های سر و گردن
سی تی آنژیو گرافی های عروق شکم و لگن و اندام های تحتانی اشاره کرد.

مرکز پزشکی هسته ای با دستگاه دو آل هد ایداک (Adac Dual Head) ساخت آمریکا شامل:
– اسکن قلب به روش اسپکت (Spect)
– اسکن عروق، پاراتیروئید و تیروئید
– اسکن کلیه ها DTPA و DMSA
– اسکن مجاری اشکی
– اسکن استخوان ستون فقرات و کل بدن (whole body) و اسکن کبد و طحال می باشد.

ماموگرافی دیجیتال هالوژیک بهترین برند ماموگرافی در دنیا می باشد. در ماموگرافی معمولی عکس بیمار روی فیلم رادیولوژی ثبت شده و مشابه عکس در طی پروسه ظهور و ثبوت چاپ می گردد. اما در ماموگرافی دیجیتال مشابه عکسبرداری دیجیتال تصویر بیمار به روی کامپیوتر ثبت می شود و با امکان بزرگنمایی به روش دیجیتال چاپ می‌گردد. این دستگاه با میزان دقت بالا درست ترین جواب ممکن را به پزشک می‌دهد.

سونوگرافی جنرال الکتریک آمریکایی که شامل سونوگرافی حاملگی، سونوگرافی داپلر، سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول و دوم، ترانس واژنیال و ترانس رکتال و انواع سونوگرافی های تخصصی، سونوگرافی سلامت جنین، اکوکاردیوگرافی قلب جنین، آنومالی، NT و سونوگرافی پیشرفته دو بعدی و چهاربعدی با پیشرفته ترین دستگاه ها، دقیق ترین جواب ممکن را به پزشک بیمار ارائه می دهد.

دستگاه سنجش تراکم استخوان هولوژیک، بهترین دستگاه در حال حاضر دنیا و تنها برندیست که مورد تایید تمام پزشکان برای تعیین تراکم استخوان است. این دستگاه علاوه بر تعیین تراکم استخوان با دقت بسیار، تنها دستگاه سنجش تراکم که قادر به تعیین ریسک بیماری های قلبی و چاقی می باشد. این دستگاه برای ایجاد یک تصویر واضح و شفاف، و همچنین کمک به پزشکان از پیشرفته ترین دستگاههای ممکن می باشد.

پانورکس و سفالومتری دیجیتال، پیشرفته ترین دستگاه برای گرفتن عکس دندان و فک از رخ و نیم رخ است و اطلاعات با ارزش از قوس های فک بالا و پایین، مفصل و همچنین اطلاعاتی از سینوس های فک فوقانی و مفاصل بین فک ها و جمجمه و همچنین ساختمان‌های در برگیرنده آنها را فراهم می‌سازد.

دستگاه رادیولوژی پرکین المر و واریان ساخت آمریکا، شامل تمامی عکس های رنگی رادیولوژی از جمله هستیروسالپنگو گرافی، مری ، معده ، روده کوچک و بزرگ، گوارش، رحم و سیستم ادراری می باشد.

مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار دارای پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی دیجیتال است. که ارائه دهنده بهترین خدمات تشخیصی می باشد. این مجموعه دارای مرکز تخصصی پزشکی هسته ای در جنوب غرب استان تهران، که همه روزه و به صورت شبانه روزی حتی در جمعه ها و ایام تعطیل رسمی آماده ارائه خدمات تصویربرداری پزشکی به شهروندان فهیم این منطقه خواهد بود.

مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم، در شهرستان شهریار، نگین سرسبز غرب استان تهران واقع است. دسترسی به آن آسان و پذیرش بیمار به صورت حضوری و در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد. ما به پزشکان کمک خواهیم کرد تا با استفاده از بهترین تصویر ممکن، در پروسه پیشگیری، تشخصیص و درمان بتوانند تصمیمات دقیقی را برای بیمارانشان اتخاذ فرمایند.

نشانی ما: شهریار، خیابان انقلاب، روبروی بلوار نواب
تلفن 65279352 الی 9

 

جام جم : تصویر شفاف سلامتی

مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم شهریار