بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران

در برخی بیماری ها برای تشخیص بهتر، پزشک معالج توصیه می کند ام آر آی گرفته شود. از این رو بیمار به دنبال بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران خواهد بود. یافتن مراکز تخصصی ام آر آی در تهران کمی دشوار است. زیرا با توجه به اعتبار، نوع دستگاه ها، پزشکان فعال در مرکز و کیفیت خدمات می توان بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران را تشخیص داد. در این زمینه اولین گام از پزشک معالج و دوستان و آشنایان جویا خواهید شد، در صورتیکه به اینترنت دسترسی داشته باشید، می توان به راحتی بهترین مرکز ام آر آی را از میان انبوهی از مراکز انتخاب نمایید. که این انتخاب ممکن است درست یا نادرست باشد. در ادامه خدمات مرکز تصویربرداری جام جم شهریار نکاتی ارائه خواهد داد تا دقیق تر بتوانید بهترین مرکز ام آر آی تهران را شناسایی کنید.

ام آر آی

ام آر آی

 

ام آر آی چیست؟

به کمک ام آر آی می توان از بافت های درون بدن تصویربرداری کرد که طبق آن پزشک معالج مشکلات و بیماری های بخش های مختلف بدن را به راحتی تشخیص می دهد. شاید در برخی موارد ام آر آی با سی تی اسکن اشتباه گرفته شود. بهتر است بگوییم در سی تی اسکن اشعه یونیزه کننده به بدن می تابد که اگر میزان آن از حد مشخص بیشتر شود برای فرد مشکل ساز خواهد شد. اما در ام آر آی از این روش استفاده نمی شود و تنها با تشدید مغناطیس تصویر برداری صورت می گیرد. از این رو در ام آر آی هیچ خطری متوجه بیمار نخواهد بود

حال که با تعریف و عملکرد ام آر آی تا حدودی آشنا شده اید به سراغ مشخصات بهترین مرکز ام آر آی در تهران می رویم تا جزئیات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم. برتر شدن در زمینه پزشکی از آنِ گروهی است که بیشتر تلاش کنند، خدمات با کیفیت ارائه نمایند، از دستگاه های مدرن و پیشرفته در انواع مختلف استفاده کند، پاسخگویی به موقع و شبانه روزی داشته و همواره در دسترس باشد.

بهترین مرکر ام آر آی در تهران

بهترین مرکر ام آر آی در تهران

انواع دستگاه ام آر آی در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران

افراد با ناراحتی های جسمی مختلف به مراکز تصویر برداری پزشکی مراجعه می کنند. از این رو یک مرکز تخصصی باید مجهز به انواع دستگاه های ام آر آی باشد تا بیمار برای انجام برخی تصویر برداری ها در مناطق مختلف با وجود ترافیک های کلان شهر تهران سردرگم و عصبی نشوند. از انواع ام آر آی ها در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. دستگاه ام آر آی (MRI) مغز

ام آر آی مغز را متخصصین به آن دسته از عزیزان توصیه می کنند که کیست، تومور، خونریزی، عفونت، بیماری التهابی و سایر مشکلات مغزی دارند. این روش بهترین روش تشخیص آسیب دیدگی های ناشی از سکته یا ضربه مغزی است. این تکنولوژی در زمینه تشخیص بیماری مغز و اعصاب بسیار دقیق تر از سی تی اسکن عمل می کند که با تصاویر واضح و دقیق پزشک را یاری می کند خصوصا در زمینه مشکلات غده هیپوفیز و ساقه مغزی.
افرادی که با اختلال بینایی، صرع، عفونت های مغزی، سردرد و سرگیجه، خونریزی مغزی بیماری ام اس، مشکلات عروقی دست و پنجه نرم می کنند برای درمان بهتر حتما به ایشان تصویر برداری ام آر آی تحت نظر پزشک معالج توصیه می شود.

2. ام آر آی (MRI) استخوان و مفاصل

از جمله شایع ترین بیماری های رایج در جوامع مشکلات التهاب مفصلی است. انواع مختلف آرتریت و التهاب مفصلی زانو را درگیر می کند که بیمار در انجام کارهای روزانه خود حتی ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. از این رو پزشک توصیه می کند اسکن ام آر آی انجام شود. تصویر برداری با این دستگاه کمی هزینه در بر دارد که اماده شدن تصویر نیز زمانبر است و به افرادی پیشنهاد می شود که مشکوک به استئوآریت هستند. با استفاده از ام آر آی MRI استخوان و مفاصل جزئیات کاملی از غضروف ها و مفاصل ارائه می شود که به درمان هر چه بهتر فرد کمک خواهد کرد.

ام آی آی مغذ

ام آی آی مغذ

3. ام آر آی(MRI) حفره شکم

ام آر آی MRI شکم در صورتی تجویز می شود که تومور خوشخیم یا بدخیم در شکم فرد وجود داشته باشد، برای آن دسته از بیمارانی که پیوند اعضا می خواهند داشته باشند، انسداد مجرا، مشکلات لگنی، خونریزی یا تومور شکمی باعث بیماری در شخص شود. همچنین با استفاده از این دستگاه بررسی وضعیت کبد، لوزالمعده و غدد فوق کلیه انجام می شود.

4. ام آر آی MRI ویژه دستگاه گردش خون

بیماران قلبی و عروقی برای بررسی وضعیت سلامت قلب و گردش خون در رگ ها باید از این ام آر آی MRI استفاده کنند. همچنین برای تشخیص بیماری در گردن و مغز نیز از ام آر آی گردش خون در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران استفاده می شود.

پزشکان حاذق در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران

انجام تصویر برداری های دقیق در اسرع وقت از جمله مهارت هایی است که پزشکان فعال در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران دارند. برخی تصویر برداری های پزشکی کمی هزینه بر، تر نسبت به روش های معمول عکس برداری در زمینه پزشکی هستند از این رو در صورت بروز هر گونه خلل و مشکلی بیمار مجبور به گرفتن عکس مجدد خواهد بود. شاید ترس، استرس، دلهره و یا هر نوع حساسیت دیگری بیمار را از انجام مجدد این کار به وحشت اندازد. پرسنل مجموعه تصویر برداری جام جم تمام تلاش خود را می نمایند تا بهترین خدمات را صبورانه در محیطی دوستانه به مراجعین محترم ارائه نمایند.

دستگاه ام آر آی

دستگاه ام آر آی

پاسخگویی شبانه روزی در بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران

بیماری و ناراحتی جسمانی زمان نمی شناسد و ممکن است نیمه شب یا وقت و بی وقت به سراغ افراد برود. با مراجعه پزشک در برخی مواقع نیاز فوری به انجام ام آر آی MRI می شود. در نظر بگیرید همه مراکز تعطیل بوده و پای مرگ و زندگی فرد در میان باشد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ برخی مراکز تصویر برداری، دلسوزانه بصورت شبانه روز، از آسایش و رفاه خود و خانواده مایه می گذارند تا مسئولیتی که بر عهده دارند را به خوبی انجام دهند.

از این رو فعالیت چنین مراکزی ستودنی و شایسته تحسین هستند. بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران آماده پاسخگویی به بیماران بدون محدودیت زمان هستند که همواره با پرسنل کارآزموده، مشتری مدار و صبور روبرو خواهید بود که هیچ دلیلی برای کوتاهی و کم کاری در انجام وظایف خود نمی بینند. مرکز تصویر برداری جام جم شهریار افتخار دارد به عنوان بهترین مرکز ام آر آی غرب تهران با دستگاه های مجهز و به روز دنیا در زمینه ام آر آی MRI در کنار همشهریان عزیز تهرانی باشد. به امید سلامتی مردم عزیز ایران و روزگارانی شاد در کانون گرم خانواده های ایرانی